STC90C514AD-40I-LQFP44
Extended
Manufacturer
STC Micro
MFR.Part #
STC90C514AD-40I-LQFP44
JLCPCB Part #
C94622
Package
LQFP-44(10x10)
Description
10bit 3.8V~5.5V 39 40MHz 51 Family 56KB FLASH LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS