STC12C5A32AD-35I-LQFP44
MFR.Part #
STC12C5A32AD-35I-LQFP44
JLCPCB Part #
C9032
Package
LQFP-44(10x10)
Description
10bit 3.5V~5.5V 32KB 35MHz 40 51 Family FLASH LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS