STC12C5616AD-35I-SOP28
MFR.Part #
STC12C5616AD-35I-SOP28
JLCPCB Part #
C21461
Package
SOIC-28-300mil
Description
10bit 16KB 23 3.5V~5.5V 35MHz 51 Family FLASH SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS