STC12C5408AD-35I-SOP28
MFR.Part #
STC12C5408AD-35I-SOP28
JLCPCB Part #
C32669
Package
SOIC-28-300mil
Description
10bit 23 3.5V~5.5V 35MHz 51 Family 8KB FLASH SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS