STC11L32XE-35I-LQFP44
MFR.Part #
STC11L32XE-35I-LQFP44
JLCPCB Part #
C41757
Package
LQFP-44(10x10)
Description
2.1V~3.6V 32KB 35MHz 40 51 Family FLASH LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS