STC11F60XE-35I-LQFP44
MFR.Part #
STC11F60XE-35I-LQFP44
JLCPCB Part #
C8714
Package
LQFP-44(10x10)
Description
3.7V~5.5V 35MHz 40 51 Family 60KB FLASH LQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS