S308032.768K12.5PF10PPM
Extended
Manufacturer
SST
MFR.Part #
S308032.768K12.5PF10PPM
JLCPCB Part #
C7473042
Package
DT-38
Description
12.5pF 30kΩ 32.768kHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm DT-38 Crystals ROHS