TVS75SMCP15
MFR.Part #
TVS75SMCP15
JLCPCB Part #
C49207294
Description
1.5kW@10/1000us 12.4A 121V 1uA 75V 92.1V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS