TVS58SMAP4-B
MFR.Part #
TVS58SMAP4-B
JLCPCB Part #
C49207124
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.3A 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS