TVS54SMCP15
MFR.Part #
TVS54SMCP15
JLCPCB Part #
C49207289
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.3A 1uA 54V 66.3V 87.1V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS