SZ13VGD322
Extended
Manufacturer
SSGSEMI
MFR.Part #
SZ13VGD322
JLCPCB Part #
C49207643
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 12.4V~14.1V 13V 250mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS