SE40VFBD122F
Extended
Manufacturer
SSGSEMI
MFR.Part #
SE40VFBD122F
JLCPCB Part #
C49207016
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200W@10/1000us 3.1A 40V 44.4V Bidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS