VS-HFA15TB60-M3-SPT
Extended
Manufacturer
SPTECH
MFR.Part #
VS-HFA15TB60-M3-SPT
JLCPCB Part #
C49863359
Package
TO-220C-2
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.68V@15A 15A 5uA 60ns 650V TO-220C-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS