STTH8S12D-SPT
Extended
Manufacturer
SPTECH
MFR.Part #
STTH8S12D-SPT
JLCPCB Part #
C50313811
Package
TO-220-2
Description
1 Independent 1.2kV 20uA 40ns 64A 8A TO-220-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS