TESD24G2B
Extended
Manufacturer
SPSEMI
MFR.Part #
TESD24G2B
JLCPCB Part #
C49075907
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 350W@8/20us 40pF 52V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS