AESD24G2B
Extended
Manufacturer
SPSEMI
MFR.Part #
AESD24G2B
JLCPCB Part #
C51899453
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 30pF 350W@8/20us 41V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS