SMIRF20N65T2TL
Extended
Manufacturer
SPS
MFR.Part #
SMIRF20N65T2TL
JLCPCB Part #
C509117
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 18pF 20A 3.06nF 380mΩ@10V 3V 60nC@10V 650V 80W TO-220F MOSFETs ROHS