ESD0402E002M12
Extended
Manufacturer
SOCAY Elec
MFR.Part #
ESD0402E002M12
JLCPCB Part #
C303796
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0.2pF 10nA 12V 30V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS