SITLE24V2BNQ-3/TR
Extended
Manufacturer
SIT
MFR.Part #
SITLE24V2BNQ-3/TR
JLCPCB Part #
C42418085
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 10pF 24V 280W@8/20us 31.5V 35V 50nA 8A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS