SESD3Z12C
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SESD3Z12C
JLCPCB Part #
C355241
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 100pF 12V 14.5V 1uA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS