SE100150G
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE100150G
JLCPCB Part #
C476674
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 150A 160nC@10V 3.81mΩ@10V 300W 33pF 480pF 4V 6.1nF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS