ESDA6V1L
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
ESDA6V1L
JLCPCB Part #
C355258
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 140pF 2 20uA 300W@8/20us 5.25V 6.1V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS