SDM017G10DB
MFR.Part #
SDM017G10DB
JLCPCB Part #
C29780690
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9V 100V 12.7nC@10V 171pF 17mΩ@10V 40A 5.1pF 52W 769pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS