CYH125-3.3UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH125-3.3UH
JLCPCB Part #
C7431077
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
11mΩ 3.3uH 8.4A ±30% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS