ZVR10D471KL837A0
MFR.Part #
ZVR10D471KL837A0
JLCPCB Part #
C2919278
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.75kA 300V 385V 470V 7.5mm 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS