DCM102K22X7RL6FJ5B8
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCM102K22X7RL6FJ5B8
JLCPCB Part #
C2896080
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 500V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS