DCH103M46Y5UN6WP7A0
MFR.Part #
DCH103M46Y5UN6WP7A0
JLCPCB Part #
C2896277
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 1kV 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS