SM826M035E0500
Extended
Manufacturer
SHENGYANG
MFR.Part #
SM826M035E0500
JLCPCB Part #
C44606609
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
2.65A@100kHz 2000hrs@105℃ 35V 5mm 6.3mm 82uF SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS