SM106M063E0500
Extended
Manufacturer
SHENGYANG
MFR.Part #
SM106M063E0500
JLCPCB Part #
C44606616
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
-、29mΩ 10uF、220uF 2.1A@100kHz、2.65A@100kHz 2000hrs@105℃、10000hrs@105℃ 5mm、7.7mm 6.3mm、6.3mm ±20%、±20% SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS