SGM890B-3.3XN5G/TR
Extended
Manufacturer
SGMICRO
MFR.Part #
SGM890B-3.3XN5G/TR
JLCPCB Part #
C5152455
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1V~6V 3.3V 30us Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS