SGM820A-1.6XTDB8G/TR
MFR.Part #
SGM820A-1.6XTDB8G/TR
JLCPCB Part #
C5152521
Package
TDFN-8L(3x3)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.674V 1.6V~6.5V 200ms Active Low Open Drain Voltage Monitor Yes Yes TDFN-8L(3x3) Supervisor and Reset ICs ROHS