SGM41101-455P46YTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM41101-455P46YTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5153740
Package
TDFN-6L(2x2)
Description
-40℃~+85℃ 0V~6V 1 2.8V 4.55V TDFN-6L(2x2) Battery Management ROHS