SGM40560-4.4XTDI6G/TR
MFR.Part #
SGM40560-4.4XTDI6G/TR
JLCPCB Part #
C5141323
Package
TDFN2x2-6AL
Description
-40℃~+125℃ 1 2.7V~7.5V 4.4V 700mA TDFN2x2-6AL Battery Management ROHS