SRDA70-4.TBT
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SRDA70-4.TBT
JLCPCB Part #
C1973230
Package
SO-8
Description
24A@8/20us 3.3V 4pF、15pF 5uA 70V 85V Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS