SRDA3.3-6.TBT
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SRDA3.3-6.TBT
JLCPCB Part #
C1975998
Package
SO-8
Description
15V 15pF 1uA 25A@8/20us 3.3V 3.5V 500W 6 IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS