SRDA3.3-4.TBT
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SRDA3.3-4.TBT
JLCPCB Part #
C512380
Package
SO-8
Description
15V 15pF 1uA 3.3V 3.5V ESD Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS