WW5JB470R
MFR.Part #
WW5JB470R
JLCPCB Part #
C6358301
Description
-55℃~+350℃ 470Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS