WW1FT6R19
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FT6R19
JLCPCB Part #
C3383663
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.19Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS