WW12FTR100
MFR.Part #
WW12FTR100
JLCPCB Part #
C3535662
Description
-55℃~+350℃ 100mΩ 400mW Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS