WW12FT787R
MFR.Part #
WW12FT787R
JLCPCB Part #
C2593739
Description
-55℃~+350℃ 400mW 787Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS