WW12FT51R1
MFR.Part #
WW12FT51R1
JLCPCB Part #
C2593757
Description
-55℃~+350℃ 400mW 51.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS