WW12FB47R5
MFR.Part #
WW12FB47R5
JLCPCB Part #
C2646368
Description
-55℃~+350℃ 400mW 47.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS