WW10JT680R
MFR.Part #
WW10JT680R
JLCPCB Part #
C2594113
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10W 680Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS