WRF3JTR150
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WRF3JTR150
JLCPCB Part #
C19426330
Package
Plugin
Description
-55℃~+225℃ -80ppm/℃~+900ppm/℃ 150mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS