VM5JB43R0
MFR.Part #
VM5JB43R0
JLCPCB Part #
C6323277
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+275℃ 43Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,P=5mm Through Hole Resistors ROHS