VM3JB31R0
MFR.Part #
VM3JB31R0
JLCPCB Part #
C3546459
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 31Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS