SP3AJT56R0
MFR.Part #
SP3AJT56R0
JLCPCB Part #
C2593528
Description
-55℃~+350℃ 4W 56Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS