SP3AJT18R0
MFR.Part #
SP3AJT18R0
JLCPCB Part #
C2592966
Description
-55℃~+350℃ 18Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS