RV511K10T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV511K10T
JLCPCB Part #
C2441674
Package
Plugin
Description
2.5kA 200pF@1kHz 320V 400mW 415V 510V 69J 845V 插件 Varistors ROHS