RV241K07T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV241K07T
JLCPCB Part #
C2441653
Package
Plugin
Description
1.2kA 150V 15J 200V 210pF@1kHz 240V 250mW 395V 插件 Varistors ROHS